Samen fietsen voor een toekomst zonder dementie!

Ook mensen in onze Protestantse Gemeente Harderwijk hebben dementie. We merken hoe groot de impact van deze ziekte is op hun leven en dat van hun naasten. Zij maken deel uit van onze gemeente en daarom raakt deze ziekte ook ons. Daarom willen we dit jaar aandacht vragen voor dementie.

Met een team van de PGH gaan wij meedoen met 2bike4alzheimer. We gaan met ons team de uitdaging aan en gaan fietsen voor het goede doel. Er is veel geld nodig voor onderzoek om de nare ziekte Alzheimer een halt toe te roepen.
Wil je ons meehelpen door ons te sponsoren? Steun onze actie met wat jij kan missen! Alle beetjes helpen en zo werken we samen aan een toekomst zonder dementie. Dankjewel!

Via onderstaande link kun je direct doneren. Daar kun je ook meer info bekijken over de actie. Alvast hartelijk bedankt!

https://2bike4alzheimer.inactievooralzheimer.nl/team/protestantsegemeenteharderwijk

Bekijk hier alle nieuwsberichten of ga terug naar de vorige pagina.

U gebruikt een verouderde browser!

Werk uw huidige browser bij naar de laatste versie. Update mijn browser nu

×