Fontein Academy 3 september – Start Jaarthema
Dit jaar gaan we aan de slag met het thema: Kijk en doe mee, God is aan het werk. Jezus stuurde zijn leerlingen aan het eind van zijn leven erop uit om van Hem te getuigen. Maar dit hoeven ze gelukkig niet vanuit hun eigen kracht te doen. God is zelf allang aan het werk, en Hij geeft de leerlingen de Heilige Geest om mee te kunnen werken met Hem.
In het Bijbelboek Handelingen wordt deze tijd in het leven van de apostelen beschreven. In de Fonteindiensten trekken we op met de leerlingen en lezen we vaak uit dit Bijbelboek om te ontdekken wat het voor ons betekent om naar God te kijken en mee te doen met zijn werk.
Als aftrap van het jaarthema starten we op woensdag 3 september met een Academy avond onder leiding van onze Fonteinpredikant Sjaak. Op deze avond nemen we de tijd om het boek Handelingen als geheel te bestuderen en de grote thema’s te ontdekken. Een verdiepende avond, met theologische inhoud en bijbels onderwijs. Een studieavond waarna je hopelijk thuiskomt met het gevoel: ‘ik heb iets geleerd wat ik nog niet wist’.
Starttijd: 20.00 uur, inloop met koffie/thee vanaf 19.45 uur
Afsluiting: rond 21.30 uur
Locatie: Plantagekerk
Bekijk hier alle nieuwsberichten of ga terug naar de vorige pagina.